Prostor pro reklamy: SEM!

Krysáci

5. března 2017 v 19:59
Co dělám předtím, než jdu spát? No, tak asi jako skoro každý mám strach ze tmy, tak si zapnu lampičku, jejíž výdrž je tak 4 týdny +-. Když dojdou baterky, tak je průser. Musím si pak nějaké vyndat třebas z GPS atd..Jéj...No, a pak mám ještě strach ze spánkový paralýzy. To mě zachrání přesun klece, jíž obývají krysáci, z chodby do pokoje. Kupodivu, i když někdy dost vřískaj a dělajů čurbes, tak (většinou) usnu a nevadí mi to. Celkem má na mě vliv i měsíc a jeho svit, to se mi pak i líp usíná.
Balzám na duši je třeba pak silný vítr nebo bouřka. Blesky, které rozesvětlí celou místnost a epické burácení hromů :D...
To vše mě vlastně uklidňuje a pomáhá se vypořádat s nástrahami tmy.
No, ale než usnu, tak to trvá třeba i půl hodiny, když jsou aktivní šikmoocí sousedé pod námi, tak to vynásobte dvěmi...:) Počítání oveček také není nějak moc efektní. Ale jak jsem řekl, tak mi pomáhá ta lampička plus krysáci, pokud teda nevedou sestrovražednou rvačku o kus chleba,.. :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 VioletTiger VioletTiger | Web | 5. března 2017 v 21:38 | Reagovat

Můžu Tě ujistit, že skoro každý nemá strach ze tmy, většině naopak nevadí a někdo jí dokonce miluje. Chci říct, že strach ze tmy není tak běžný jak si asi myslíš.

Nemušíš svítit lampičkou, dekorace ze svítících hvězd na stropě nebo stěně u postele vypadá i přes den skvěle a v noci hodně pomáhá, plus svitící planety fakt hodně šajní, já se tmy nebojím ale mám to tak, tak vím.

Vlastně celkově neívm jestli tenhle článek mylsíš vážně a kolik ti vlastně je tak končím :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mějte se famfárově! Pýs. :D