Prostor pro reklamy: SEM!

Únor 2017

Potkani a info

28. února 2017 v 16:29 Potkanice Šlupka a Ňufka
A když už jsme u těch potkanů, dneska jsem jim do víčka nalil vodu a do toho ovesné vločky. Pochutnali si dobře, ale voda byla i 20 cm od víčka :D Přes noc je mívám u sebe v pokoji, protože se bojím, že mě stihne nějaká spánková paralýza a proto mě jakž takž chrání :)
Dneska mi Ňufka kousala nehet a ještě lízala prst, ten jejich gumový jazyk, to je fakt něco! Prostě v těch malých hnátičkách drží prst a kousaj, teď když píšu, kouše mi ještě do prstů u nohy...:D Je to zlatíčko. Šlupka zase žere ve skřini chleba.

Šlupi krade

28. února 2017 v 16:05 Potkanice Šlupka a Ňufka
Záznam toho, jak Šlupka krade rohlík a drze si ho bere pod gauč :D

SONK

28. února 2017 v 15:39 kecičky
A je to tu! Ahoj, už jsem tu dlouho nebyl, to ale nevadí, dneska jsem se díval na svůj 6 let starý blog a úplně mě omámila ta stará atmosféra, energie tam, jak jsem ještě kdysi v 11 letech psal blog. Jaká nostalgie :D Všude se to hemžilo různými animkami, soutěžema, jako je SONC atd. :D Napadlo mě, co takhle vytvořit nějakou tu soutěž? Napadlo mě, třeba vybrat vaše oblíbené kapely a bandy, které by teda soupeřily mezi sebou.
Vyberu asi tak 10 kapel, od každého jednu, samozřejmě. A ten, který vyhraje, získá diplom, animaci své oblíbené kapely, či reklamku na můj blog. Tak uvidím. Pište do komentářů, díky!
Mějte se famfárově! Pýs. :D