Prostor pro reklamy: SEM!

Červen 2014

Originální zoufalství

27. června 2014 v 20:52
Hnědé veverky v našich lesích se ze záhadných důvodů vytrácejí, neboť jsou vytlačovány ze svého území jejich nepříliš přívětivě agresivními veverkami šedými.
Také nesnášíte, když je nezbytné šplhat na strom za účelem urvat si štavnatě sladkou hrušku či rudé jablíčko?
Leč vás může namíchnout skutečnost, že v daném ovoci se nachází jistý kroutivý nebo slizký živočich (jmenujme profesora Červa a další ).
A až příště polezete na strom, ujistěte se, že vás nesleduje rodina a zvlášť hleďte na to, aby vás nenachytala ta zrzavá brýlatá spolužačka ze třídy anebo nepříjemná školní kuchařka.
Když už jsme zabrousili k tématu šplhání, už jste žalovali sousedku, jak vykrádá vejce ze sojčího hnízda?
Pokud v tom stále nemáte jasno, kupte si dalehokled, v Albertu na zákazníky netrpělivě zívá výprodej a v Alze už opět hlodá ,,masakr cen".
Pře pár dny započlo léto, skřivani a slavíci už hekají a lační po neslovním intimním styku, a...a....a...kočkovité šelmy si brousí drápky.
Tchyně v tuto rozjitřenou dobu vypouští z organismu feromony, jež nabývají velmi nebezpečné intenzity právě v letních měsících a tudíž její drápky se připravují na nelítostný boj, jehož cílem je přesvědčit zamilovaný pár, že stráví prázdniny, tedy spíše dovolenou s ní, nebo se pokusí páreček zničit všemožnými slovními zbraněmi, nebo fyzickými předměty, jež ale nebudu jmenovat.
Umění udržet myšlenku na uzdě je u originality nemožné, zvlášt, když vás napadají šílené nápady jako mě.
A to je na originalitě to fantastické, je neposedná, neklidná a ráda se převléká do různých kabátků, například do sultána s fialovým turbanem, značkové mikiny a v ruce drží šampon Senses.
či do psa, jenž má očka jako skřítek Dobby a jazykem olizuje masožravku.
Dobře, neznechutím vám váš banánový salát s malinovým džemem.
Ale tohle už bylo opravdu dost!
Mějte se famfárově! Pýs. :D